Jaký pomluvy jí ničily život?

Moderátorka Lucie Borhyová (40) měla údajně v televizi krušné začátky, než se vůbec dokázala vypracovat na post moderátorky zpráv! Podle šeptandy byla nejprve asistentkou ředitele Vladimíra Železného (73). „To se sice psalo, ale pravda to není! Přišlo mi to humorné, když jsem si přečetla, že jsem zalévala kytky na chodbě nebo panu Železnému vařila kafe.

Tak to opravdu nebylo,“ vyvrací spekulace Lucie. Nebo měla být jeho tajnou milenkou a tento zajímavý post ji měl vynést na pozici moderátorky večerních zpráv? Tam od samého začátku sedí s moderátorem Rayem Korantengem (44). Že nejsou jen kolegové, ale i přátelé, dokazují tím, že na společenské akce chodí společně nebo mají postavené domy vedle sebe!

Také vás může zajímat ...

Podle některých je mezi nimi vážnější vztah.

Už jen z toho důvodu, že jeden o druhém vědí téměř vše.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...