Jaký pro vás bude rok 2021?

Jupiter a Saturn vstoupí začátkem roku pod ochranu Vodnáře. Škodit jim ovšem bude Uran, který přinese neklid a změny. Saturn bude dál mocný, přinese víru ve vyšší spravedlnost. Jupiter na začátku znamení Ryb uklidní naše duše a udělá pořádek ve vztazích.

BERAN
21. 3. – 19. 4.

Také vás může zajímat ...

LÁSKA

Nebude doba k riskantnímu jednání, snažte se držet na uzdě své emoce a výbuchy. S chladnou hlavou a klidem v duši dojdete tento rok nejdále. Více vám pomůže smysl pro humor a laskavý úsměv! Více než na řev a ostré drápy šelmy vsaďte na vtip a noblesu.

ZDRAVÍ

Měli byste začít s dietou a zbavovat se svých zlozvyků. Pokud tak totiž neučiníte dobrovolně, hrozí, že vás k tomu bude „tlačit“ osud násilím. Nenechte se uchlácholit relativním klidem, po celý rok dbejte na prevenci, posilujte svou imunitu a neotálejte s žádnou kontrolou u lékaře.

PENÍZE

Zapomeňte na jednání z pozice síly, vsaďte na chytrost a diplomacii. Nebojte se požádat o pomoc někoho, komu důvěřujete. Pokud budete honit několik zajíců zároveň, pravděpodobně se nejen uštvete, ale ještě se dostanete do potíží.

BÝK
20. 4. – 20. 5.

LÁSKA

Můžete očekávat zkoušku kvality vašeho vztahu. Osud vás bude chtít znejistit a připravit o všechno, co jste si vybudovali a mysleli, že vám to nikdo nevezme. Nepropadejte ale panice. Některé změny budou k lepšímu, i když se to nezdá.

ZDRAVÍ

Tento rok bude pro vás pohlazením a váš pocit štěstí se projeví nejvíce právě na vašem zdraví a psychické pohodě. Podaří se vám udělat takové zásahy na sobě, že starší Býci mohou výrazně omládnout až o deset let a mladí Býci se stanou sexy symboly pro široké okolí.

PENÍZE

Dramatické postavení Jupiteru a Saturnu hovoří o možném nasazení růžových brýlí, tak pozor, aby vám někdo před dosažením cíle nepodrazil nohy. Pozor v tomto roce na smlouvy a půjčky. Na vše si budete muset vydělat prací a každou korunu si budete muset zasloužit.

BLÍŽENCI
21. 5. – 20. 6.

LÁSKA

Ve slibném postavení je Jupiter se Saturnem ze znamení Vodnáře a ty nedopustí, aby se váš vztah rozpadl. Nezadaní oddělí zrno od plev a zjistí, že partner, kterého dosud měli, není ten pravý, a pochopí, že srdce jim plane pro někoho, koho si dosud nevšímali.

ZDRAVÍ

Vhodná doba k velkým změnám přijde až ve druhé polovině roku 2021. Přesto byste se měli pokusit zapracovat na své kondici, začít sportovat nebo se zabývat koníčkem, který by vás stimuloval k větším výkonům jak fyzickým, tak duševním. Dobré by bylo změnit životosprávu.

PENÍZE

Měli byste zaujmout pozici mrtvého brouka a vyčkávat, až přijde vhodnější doba k vylepšení pracovní pozice. Nepouštějte se do nejistých transakcí a neberte si žádné půjčky. Raději se uskromněte a šetřete. Zejména doba od jara do podzimu nebude vhodná k finančním změnám.

RAK
21. 6. – 22. 7.

LÁSKA

To, co jste získali v roce minulém, si podržíte i v tomto roce. Váš dosavadní partner vás neopustí, pokud ano, pak to nebude bolestivé. Koncem roku by se měl ve vaší blízkosti objevit zajímavý člověk a brzy se ukáže, že to může být váš doživotní přítel.

ZDRAVÍ

Většina Raků by měla začít sportovat. Rozhodně byste měli věnovat pohybu maximum času. Ženy si budou užívat velmi dobré fyzické kondice. Budou se cítit tak dobře, jak už dlouho ne. Zejména ty, které se narodily v dopoledních hodinách, zažijí to, v co vůbec nedoufaly.

PENÍZE

Tento rok vám přinese vlivné kontakty. Vhodný čas nebude k půjčkám, ale k jejich promyšlené přípravě. Dobré by bylo zkoumat nabídky bank a vybrat si tu pravou. Nebudete si muset stěžovat na nedostatek práce. Pokud jste ovšem neudělali nic, nemůžete čekat zázraky.

LEV
23. 7. – 22. 8.

LÁSKA

Ženy Lvice budou vystaveny velkým milostným pokušením. Vztah projde osudovou zkouškou. Dopřejte si drobné radosti a nebraňte se flirtování. Hvězdy praví, že se vám v tomto roce podaří konečně získat muže svých snů a po jeho boku prožijete mnoho let.

ZDRAVÍ

Zejména starší Lvi by se měli tento rok opatrovat a hýčkat svou psychiku. Pravidelně dbát na relaxaci. Pokud byste chtěli provádět razantní změny, neměli byste si vybírat období zimy a podzimu, to nebudete na takové zásahy naladěni a nesli byste by jakoukoli změnu těžce.

PENÍZE

Osud bude nakloněn originálním nápadům. Pro starší Lvy může tato konstelace znamenat pracovní změny, které by rozhodně neměli brát jako nepříznivé, brzy se ukáže, že jsou nepostradatelní. Rozhodně nebude doba vhodná k arogantnímu jednání s kolegy a nadřízenými.

PANNA
23. 8. – 22. 9.

LÁSKA

Neptun v opozici může hovořit o velkém duševním boji. Partneři se mohou dočasně proměnit v démony a vy se nebudete stačit divit, s kým jste to vlastně žili. Svůj boj ale musíte v tomto roce nutně dotáhnout do konce, nebo by v příštím roce mohlo být jen hůř.

ZDRAVÍ

Silné postavení Uranu z Býka vás potlačí k nutnosti důležitých změn. Vynikající Pluto z Kozoroha hovoří o vyvození těch správných důsledků a o příznivých rozhodnutích. Pokud vás tedy čekají lékařské zákroky, pak se jich rozhodně nemusíte obávat, budou pro vaše dobro.

PENÍZE

Více nebezpečná pro vás bude první polovina roku. Ve druhé se situace výrazně zlepší. Vaše jistoty nebudou sice ohroženy, ale nemůžete ani očekávat žádnou velkou životní šanci. Měli byste velmi popřemýšlet o tom, jak si své pozice pojistit do budoucna lépe.

ŠTÍR
22. 10. – 21. 11.

LÁSKA

Milí Štíři, kteří pobíháte od partnera ke druhému a nemůžete se rozhodnout: neříkejte si, že ráno je moudřejší večera, v citech to platit nebude. Ráno může naopak přinést konec všech nadějí. Pokud se budete dlouho rozhodovat mezi dvěma, přijdete o toho lepšího.

ZDRAVÍ

Neměli byste podceňovat problémy se zažíváním, více byste měli dbát na zdravou výživu, příliš se nepřejídat, držet pravidelné půsty. Konec roku bude mít tendenci postavit Štíry před problém, jak vylepšit svůj dosavadní život, zbavit se zlozvyků a zapracovat na svém zdraví.

PENÍZE

Nebude doba vhodná k velkým investicím, hypotéky nebo jiné půjčky vám způsobí těžkou hlavu. Pozor při podepisování smluv, je třeba se držet přísně reality, důvěřovat, ale velice prověřovat – Štíři by v podstatě tento rok neměli udělat bez dobrého právníka ani krok.

KOZOROH
22. 12. – 19. 1.

LÁSKA

V lásce bude lepší první polovina roku. Pokud jste nesmělí, pak byste měli sebrat odvahu a oslovit partnera svých snů. Nikdy jej nebudete mít více na dosah. Ženy se mohou těšit na to, že se objeví v jejich blízkosti někdo, s kým budou brzy šťastny, a dořeší si své problémy.

ZDRAVÍ

Pokud jste se dlouho snažili zbavit svých zlozvyků a problémů, pak budete mít právě tento rok velmi vhodné období k tomu něco se sebou udělat. Pokud jste se snažili marně zbavit svých zlozvyků nebo nějakého kila navíc, pak i v tomto směru vám bude tento rok nakloněn.

PENÍZE

Saturn, který vstoupil do znamení Vodnáře, slibuje ocenění všech vašich dosavadních snah a aktivit. Měli byste se tedy povznést nad obyčejnou mravenčí práci, které jste se dosud věnovali, a s vervou se vrhnout do všeho, co se vám dosud nedařilo prosadit nebo uskutečnit.

RYBY
19. 2. – 20. 3.

LÁSKA

Můžete se těšit na vydařený rok. Budou-li vás přátelé odrazovat od vašich záměrů změnit partnera nebo budou poukazovat, že jste snad staré na lásku, vysmějte se všem a jděte si za svým srdcem! Nerozdávejte ale své sympatie a pozornost na potkání.

ZDRAVÍ

Od léta do konce roku lze očekávat mírné zlepšení, budete mít tendenci na sobě zapracovat po fyzické stránce. Nenechte se deprimovat a nervovat svým okolím. Choďte hodně do přírody a nevyhýbejte se společnosti. Přemýšlejte, jak si své zdraví utužit a imunitu posílit.

PENÍZE

Silný tranzit Uranu slibuje velké změny a otřesy v pracovních záležitostech. Ryby změny a nabídky sice příliš nemilují, ale tentokráte nové možnosti, jak se uplatnit a předvést, jen přivítají a chopí se každé příležitosti. Mnoho Ryb povýší nebo dostane možnost lepší práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama