Jaký šperk je pro vás ten nejlepší?

Stává se vám, že stojíte doma před svou šperkovnicí nebo ve zlatnictví a vůbec nevíte, po kterém šperku sáhnout? Jestli se k vám více hodí velký, nebo malý, případně stříbro, nebo zlato? Budete se možná divit, ale při výběru nezáleží pouze na stylu oblékání, ale i na pleti a vlasech.

Jste blondýnka, nebo zrzka? Stejně jako oblečení, i šperky byste si měla volit podle toho, jakou barvu vlasů máte. Pokud jste jemná světlá blondýnka, budou vám nejlépe pasovat šperky s jemnými modrými nebo růžovými kamínky. Většinou v bílém kovu. Jako zrzka se zaměřte na fascinující smaragdově zelenou. V kombinaci s ní si můžete dovolit žluté zlato.

Také vás může zajímat ...

Brunetky najdou zalíbení v tmavších barvách.

Od vínové po námořnickou modrou.

Černovlásky se naopak budou nejlépe vyjímat v červených rubínech. Barva kovu je jen na nich. Každá z vás by ale měla dodržet pravidlo, že by všechny šperky, které na sobě zrovna máte, by měly být v jednom duchu.

Vybírejte podle své pokožky

Existují dva základní typy žen. Jedny mají studený tón pleti, ty druhé teplý. Pokud patříte mezi tu první, dejte přednost stříbru, bílému nebo případně růžovému zlatu či platině.

V druhém případě koukejte do vitrínek spíše po žlutém.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...