Jaký vlasový olej je pro vás nejlepší?

O vlasových olejích panují nejrůznější zvěsti. Jaký vybrat, aby byl vůbec určen speciálně na vlasy a co přesně ten který způsobuje? Každý je totiž určen k něčemu jinému a pomůže vám tak od různých problémů.

Regenerace suchých konečků

Pokud trpíte spíše na suché nepoddajné vlasy a rychlé poškozování konečků jsou pro vás ideální takové vlasové oleje, které budou vaše vlasy zvláčňovat a hydratovat. Ideální je pro vás například mandlový mangový, kokosový olej nebo olej z baobabu. Obecně tu platí, že samotné produkty, ze kterých se olej vyrábí musí obsahovat hodně tuku.

Větší objem a pružnost

Také vás může zajímat ...

Máte spíše ten typ vlasů, které jsou věčně těžké, zplihlé, a tak toužíte po objemu? Pak je konopný olej pro vás to pravé. Kromě toho ještě usnadňuje rozčesávání a zvyšuje celkový lesk vlasů od kořínků až po konečky.

Výživa a zabránění vypadávání

Meruňkový olej předchází zbytečnému padání velkého množství vlasů. Olivový olej k tomu vaše vlasy ještě celkově vyživý. Stejně tak je na tom i olej slunečnicový nebo pupalkový. Jojobový olej vaše vlasy také vyživý a k tomu ještě pomáhá regulovat produkci mazu na vlasové pokožce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...