James Bond vymění zbraň za plenky

Stane se co nevidět dvojnásobným tatínkem. Akční hrdina Daniel Craig (50) čeká se svou ženou herečkou Rachel Weiszovou (48) jejich prvního společného potomka.

„Daniel a já jsme velmi šťastni. Budeme mít malého človíčka.
Nemůžeme se dočkat až ji nebo jeho poznáme,“ nechal tuhle radostnou zprávu oznámit svou manželku. Jinak ale nejsou v rodičovství vůbec žádnými začátečníky. Rachel má totiž z předchozího vztahu už jedenáctiletého syna Henryho (11) a Daniel dokonce pětadvacetiletou dceru Ellu (25).

Také vás může zajímat ...

Je tak jen otázkou času, kdy se charismatický elegán stane také prvně dědečkem. Momentálně by si pravděpodobně Agent 007 přál spíš svého vysněného nástupce, tedy chlapečka. Jestli se ale skutečně dočká, na to si budeme muset ještě nějakou malou chvilku všichni počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...