Jan Antonín Duchoslav si už našel náhradu

Kdo koho bude živit?

Jan Antonín Duchoslav se svou novou přítelkyní.

Proslavila ho role Vikiho Cabadaje, třídního playboye, a zdá se, že ani v reálném životě nemá JAN ANTONÍN DUCHO SLAV (51) nouzi o nápadnice. Před pár měsíci se zvládl v naprosté tichosti rozvést a teď už se ve společnosti ukazuje s novou přítelkyní ŠÁRKOU (28).

Podle jeho slov se poznali až poté, co byl herec úředně rozvedený, čímž popírá, že by právě tato tmavovláska stála za rozpadem šestiletého manželství s právničkou KLÁROU STIBŮRKOVOU, se kterou má dva syny, ANTONÍNA (7) a JANA (4).

„Scházíme se měsíc a je nám spolu krásně,“ prohlašuje s tím, že své nové přítelkyni pořád říká, aby si našla někoho ve svém věku. „Ona ale nikoho jiného nechce,“ vtipkuje herec. Šárka je o celých 23 let mladší a zřejmě nebude vydělávat tolik peněz, aby si mohla dovolit herce živit, jako tomu bylo u jeho bývalé partnerky.

Také vás může zajímat ...

Uvidíme tedy, jak dlouho mu nová láska vydrží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...