Jan Čenský: Málem přišel o život

Jen málokdo ví, že JAN ČENSKÝ (57) už dávno nemusel být mezi živými! Nedávno se v souvislosti se smrtí synovce jeho kolegy PAVLA ZEDNÍČKA (68) přiznal k tomu, že se kdysi také stal přímým účastníkem dopravní nehody.

Na rozdíl od JAKUBA ZEDNÍČKA (†27) ale naštěstí přežil. Co se mu stalo? Údajně když byl malý, jeli s bratrem a rodiči autem, když se čelně srazili s jiným vozidlem.

Také vás může zajímat ...

Byl v šoku

Náraz to byl tak silný, že jak on, tak jeho bratr doslova vypadli z auta. Když se z nárazu a následného otřesu herec vzpomatoval, zničehonic vstal a začal rychle utíkat neznámo kam. Byl prý tak dezorientovaný a v šoku, že se zastavil až na kraji Berounky. Moc dobře si uvědomil, že chybělo málo a vůbec tu nemusel být.

Zedníčkův synovec po autonehodě reagoval obdobně. Jenže bohužel utíkal směrem do silnice, kde ho následně srazila dodávka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...