Jan Čenský: Manželé jenom z povinnosti?

Že si před pár měsíci prošel krizí středního věku, je všeobecně známo. Teď se však ukazuje, že je JAN ČENSKÝ (57) v mnohem vážnější situaci. Opouští snad manželku? Našel si jinou ženu tak jako před deseti lety?

Nebylo by to poprvé ani naposledy, kdy by svou ženu povedl. Už před deseti lety své manželce DANĚ (54) zlomil srdce tím, že si našel milenku. Usvědčili ho fotografové, kteří ho vyfotili s květinářkou JANOU KROUPOVOU (45).

Také vás může zajímat ...

Ještě větší smůlou bylo, že se fotografie dostaly k jeho ženě. Když viděla, jak se její manžel líbá a objímá s neznámou ženou v jedné z pražských luxusních restaurací, myslela si, že jí srdce pukne žalem.

Krizi překonali. Na chvíli

Dana dokonce uvažovala o rozvodu. Jenže hodit za hlavu téměř dvacet let? To se jí příliš nechtělo a popravdě ani Čenskému. A tak společnými silami krizi překonali. Od té doby všechno šlo jako na drátkách.

Jenže teď už je zřejmě zase všechno jinak. Nelze si nevšimnout, že zatímco před pár lety vypadala Čenského manželka velmi mladě, odpočatě a i bez vrstev make-upu nadmíru pohledně, nyní je to podle přátel trochu jinak. Údajně na sebe přestala dbát. Ostříhala se nakrátko, začala nosit volnější oblečení a do společnosti vyráží jen velmi nerada.

Údajně právě to Čenskému na manželce vadí ze všeho nejvíc.

Oba mají šanci

Ani duchovní pouť do Compostely mu nepomohla v tom, ujasnit si, co chce v životě dělat dál. Nejprve to vypadalo, že se rozhodl zůstat po boku manželky, nyní se zdá, že si chce ještě naplno užívat života.

Jejich společný syn MATYÁŠ (28) už má vlastní život. Matku ani otce už tolik nepotřebuje. Navíc i jeho žena prý tuší, že nejsou úplně sťastní. Vždyť když jdou spolu po ulici, Daně neuniknou manželovy pohledy patřící jiným ženám. Problém ale je, že oba už tohle „přetvařování se“ přestává bavit. Oba jsou ještě ve věku, kdy mohou začít nový život.

Možná by to bylo lepší než se trápit svou vzájemnou lhostejností.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...