Jan Dolanský: MUSÍ PARTNERKU POSLOUCHAT!

Všechnu pozornost si bude užívat LENKA VLASÁKOVÁ (46) a její manžel JAN DOLANSKÝ (40) vedle ní bude cupitat jako pejsek! Této představě se směje i sám herec, protože na festivalu v Karlových Varech je hlavní hvězdou jeho choť!

Ta ho postavila před hotovou věc a rázně mu oznámila, že ji bude maximálně držet za ruku, zatímco ona bude představovat filmy, které natočila.

Také vás může zajímat ...

Roky bez prázdnin

Dolanský jí nechce dělat ostudu a novou roli přijal bez námitek jako poslušný a bezproblémový partner! Nevadilo mu dokonce ani to, že se jeho manželka ve Varech veřejně za ruku vodila s ELIŠKOU KŘENKOVOU (28). Dolanský si zároveň posteskl, že ani letos se nedočká pořádné dovolené.

Už předešlé tři roky neměl kvůli intenzivnímu natáčení v létě delší spojité volno, a tak si tohle léto užije pouze pár dní v Portugalsku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...