Jan Hrušínský: Kdo mu zabral pole?

Podezřívá nepřítele

Před lety si herec a principál Divadla Na Jezerce JAN HRUŠÍNSKÝ (61) koupil louku a pole, které letos odmítl pronajmout. A možná, že právě proto na něj někdo spáchal atentát v podobě žluté řepky. To se alespoň domnívá on, Hrušínský totiž žlutou řepku z duše nenávidí. „Udělali to proti mé vůli a na mém poli. Ještě nevím, jak s tím naložím.

Divadlo mi za bírá hodně času a nemůžu ho věnovat šmejdům,“ obul se herec do neznámých „škůdců“. Jenže není všechno tak černobílé, jak se zdá.

Zatímco mnozí herci vyjadřovali pod příspěvkem, který Jan vložil na svůj profil na sociální síti, velkou podporu, jiní upozorňují na to, že řepka olejka má poměrně dlouhou vegetační dobu a mohla být proto nevědomky zaseta ještě předešlým nájemníkem pole. Každopádně z ní Hrušínský není vůbec nadšený. Navíc jde o plodinu, která pro alergiky představuje hotové peklo co do kýchání a slzení.

Zda mezi ně patří i sám principál, nebo je alergický jen na její žlutý vzhled a ne příliš příjemné aroma, není zatím známo. Co bude Hrušínský s úrodou dělat? Může se poradit s ANDREJEM BABIŠEM (62), prozatím bývalým vlastníkem Agrofertu, o kterém se říká, že má pod palcem snad všechna řepková pole u nás.

Také vás může zajímat ...

Pokud tedy pár semínek neulétlo právě z jeho z kombajnu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...