Jan Kačer: Nemůžeme ani k vodě!

Herec a režisér Jan Kačer (81) se už několik let stará doma o manželku, herečku Ninu Divíškovou (82), trpící Alzheimerovou chorobou.

A nyní si sám zahrál dědečka-alzheimerika, kterého přivezou na víkendovou nemovitost v tragikomickém snímku Chata na prodej. Snad i to ho přimělo, aby si v časech letních veder postěžoval na smutný osud Niny a tudíž i svůj – nemohou si vyrazit ani k vodě nebo do chladivého lesního stínu, vlastně spolu nemohou ani opustit zahradu jejich domu v pražských Hlubočepích.

Také vás může zajímat ...

„Moje žena, ne že by byla nemocná, ale je teď taková sedící, takže já jsem se ženou na zahradě našeho domku a užíváme si, že je hezký den,“ řekl Kačer, který podle vlastních slov nemá rád letní horka a preferuje stín.

Tak ještě, že se Chata na prodej točila loni na podzim!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...