Jan Kanyza: Končí nečekaně s herectvím?

Ještě minulý rok mohli diváci Jana Kanyzu (70) vídat pravidelně na televizních obrazovkách. Tyto časy už ale začínají pomalu pomíjet, jelikož herec přiznal, že už se dostal do fáze, kdy nemusí dělat věci za každou cenu.

Také vás může zajímat ...

Už si vydělal tolik, že pokud se mu na předložené nabídce nebude něco líbit, třeba výše honoráře, tak si raději bude sedět doma a nijak ho to nezabolí. Dokonce se mluví o tom, že má mít takové jmění, které ho klidně zabezpečí až do konce života.

Možná i proto se nyní více věnuje své vášni, kterou je malování. Nějaký čas prý dokonce stráví ve Francii, kde bude jen tvořit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...