Jan Kanyza se stal obětí podvodníků!

Někdejší filmový fešák Jan Kanyza (69) se sice na obrazovkách objevuje spíše sporadicky, naposledy v jedné epizodě seriálu Polda, ale příliš ho to nemrzí. Má totiž úplně jiný slušný zdroj příjmů a koníčka v jednom: kdekdo ví, že maluje, a navíc, že maluje velmi slušně.

Pořádá výstavy a svá plátna prodává tak dobře, že se stal obětí padělatelství! Na jednu stranu je to určitě stvrzení kvality díla, na druhou stranu se na jeho úkor obohacují lumpové, kterým se chce Kanyza za pomoci policie dostat na kobylku. „Padělání je svinstvo jako každý podvod,“ vrčí zarputile.

„Nežijící mistři se nemohou bránit, ale falšovat žijící autory je úplná pitomost.“ Na padělky svých obrazů byl upozorněn už několikrát, např.

Také vás může zajímat ...

jistá galerie nabízela jeho Boží znamení, které je v soukromé sbírce ve Francii, za 85 000 Kč!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...