Jan Kraus: Vysmívá se známým osobnostem

Bohorovný moderátor Jan Kraus (62) na sebe zase už upozorňuje nevhodným způsobem. Slovně napadá známé osobnosti, které se nechtějí zúčastnit jeho pořadu.

Mezi takovými je například zpěvák Karel Gott (76), čerstvě provdaná sportovkyně Gabriela Koukalová, dříve Soukalová (26), nebo herecká legenda: „Popelka“ Libuše Šafránková (63). „Když se někdo bojí jít něco někam říct, tak je to vážné.

Také vás může zajímat ...

Je potřeba se nad tím zamyslet. Co má ten člověk za problém? Jestli je dospělý… Je to problém,“ mudruje moderátor. Naznačil, že celebrity odmítající přijít do jeho pořadu jsou bázlivé a že pokud je člověk na nějaké standardní úrovni, pak by si účastí v show žádný masakr způsobit neměl.

Přitom Gott ani Koukalová se kontaktním pořadům nevyhýbají. Možná že do Krausova pořadu nechtěli nikoli proto, že by se razantního moderátora báli, ale že je jeho show ničím nezaujala a nechává je zcela chladnými.

Sám Kraus vystupuje jako poslední spravedlivý, ale šeptá se, že nedávno při opouštění parkovacího místa údajně nacouval do jiného vozu, který citelně poškodil – a ujel. Co má za problém? Není přece bázlivý?! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...