Jan Kraus: Vzdal se své vášně

Ubližuje si ale ještě víc

Moderátor už roky bojoval se závislostí, teď se mu ji snad konečně podařilo porazit.

Varovné zprávy lékařů o rizicích spojených s nadváhou a kouřením zřejmě pohnuly i se svědomím herce a moderátora JANA KRAUSE (63). Jak se zdá, šel do sebe a začal podléhat trendu zdravého životního stylu. Kromě toho, že se již nějakou dobu snaží jíst zdravě a shazuje nadbytečná kila, rozhodl se zatočit i se svou největší životní závislostí – kouřením.

Podle jeho blízkého okolí už to bude měsíc, kdy si zapálil naposledy. Za naprosté vítězství se ale moderátorův úspěch považovat nedá. Kraus si totiž oblíbil elektronické cigarety, a to velmi! Ty jsou sice dobrou alternativou klasických cigaret, protože se dají kouřit všude a kuřákovi jich stačí méně, ale problém je v tom, že tím jejich výhody končí.

Jsou totiž plné organických látek například glycerolu, propylenglykolu či aromatických substancí, jež se do ovzduší uvolňují v podobě mlhy a aerosolu. Paradoxně tak moderátor své zdraví může poškozovat ještě víc, než si myslí.

Také vás může zajímat ...

Na místě by jistě bylo, aby s kouřením sekl úplně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...