Jan Musil: Opravdový důvod k pláči

Moderátor pořadu Nebezpečné vztahy Jan Musil (50) není žádný drsňák. Klidně dává najevo své emoce a dost často ve vypjatých chvílích neudrží slzy. Teď má velký důvod k pláči, který se ale nekoná. Přišel totiž hned o dva své nejbližší najednou.

Honzova kamarádka Irena pro něj byla jako sestra a dokonce ji tak oslovoval. Znali se přes 30 let. Bohužel bojovala s rakovinou, kterou nedokázala porazit. „Hrozně to bolí…,“ napsal moderátor na sociální síti.

Také vás může zajímat ...

Aby toho nebylo málo, ten samý den, co zemřela, její manžel Mirek dostal infarkt, který nepřežil. Tragédií by měl být Musil naprosto otřesený. Pokud byl ale někdo čekal nějaké větší truchlení, to by se nedočkal.

V době události byl totiž na dovolené s manželem Jakubem (27) a tu si nechtěl nechat zkazit. Na sociální síť napsal, že si užívá optimistického sluníčka. Fanoušci ale hned reagovali. „ Vám zemře sestra a vy tady už řešíte, jak jste opálenej,“ divili se.

Snad takhle nepřijde o přízeň svých diváků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...