Jan Nedvěd už nemá na děti síly ani peníze

Přiznal nulové úspory

Jan Nedvěd se svou manželkou Pavlínou.

Písničkář JAN NEDVĚD (69) si dlouho přál potomka, ale jeho výrazně mladší žena PAVLÍNA (34) neměla zájem. Dnes se situace poněkud pootočila a od plánu na potomka dává ruce pryč sám hudebník.

Sice tvrdí, že oproti předcházejícím rokům je na tom, co se týká peněz, nyní dobře, přesto ale už nehodlá riskovat, že by s Pavlínou zplodil dítě a pak je oba nechal napospas osudu.

Zkrátka to vidí tak, že pořizovat si nyní miminko by byl vrchol nezodpovědnosti. Byl by totiž velmi nerad, kdyby jednoho dne Pavlína s dítětem zůstaly bez prostředků. Tím také přiznává, že i přes svou veleúspěšnou hudební kariéru, jež mu vydělala spoustu peněz, si na rozdíl od různých jiných umělců nedokázal zajistit žádné úspory.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...