Jan Přeučil: Straší snachu ve snech

Děsivý tchán! To si o JANU PŘEUČILOVI (81) myslela jeho snacha LIBUŠE ROHLÍČKOVÁ (37). Ta je exmanželkou DANA HŮLKY (49) nebo PEPY VOJTKA (52), ale štěstí našla až do třetice v náručí syna Přeučilovy partnerky EVY HRUŠKOVÉ (66) ZDEŇKA ROHLÍČKA (37). Tím se stala snachou legendárního herce, který ji ale strašil už ve snech!

Noční můry

Také vás může zajímat ...

Ubohá Libuška totiž měla z tchána hororové sny! A to hlavně když byla dítě. Z herce totiž měla zvláštní pocit a byl hlavní postavou v jejích strašidelných snech! Dnes se celému zážitku jenom směje a připadá jí legrační, že z pána, kterého se jako dítě bála, je dnes její tchán.

Navíc je to prý tchán snů, protože s absolutní láskou přijal nevlastního vnoučka MATYÁŠE (10), kterého má Libuše z minulého vztahu. Pomáhají prý s výchovou, jak nejlépe dovedou a vnuka často berou na výlety. „On je báječný člověk a dnes se musím smát, že jsem se ho jako malá bála.

Je to vitální a fantastický člověk!“ říká Libuše Rohlíčková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...