Jan Rosák: Je pod pantoflem!

Místo něj by ráda měla vedle sebe partnera

JAN ROSÁK (71) je i přes svůj pokročilý věk stále idolem mnoha žen. Kultivovaný hlas, uhrančivý pohled a švihácký knír dělají své. Většina jeho fanynek ale po jeho posledním přiznání asi úžasem oněměla.

Jeden z našich nejoblíbenějších moderátorů se nedávno vrátil na obrazovky s vlastním pořadem Poklad z půdy, který si diváci okamžitě oblíbili. Příjemně se tím připomněl a zájem o něj zase jednou ožil. Jan Kraus ho obratem pozval do své talk show, a tam padl ten neuvěřitelný výrok. Šarmantní sedmdesátník se přiznal, že je pod pantoflem!

Také vás může zajímat ...

Manželka ho uráží

Šokující je nejenom zjištění, že si z něj podle jeho slov manželka prakticky nonstop dělá legraci (dokonce mu občas říká šašku), ale také to, že mu tahle situace prý plně vyhovuje.

„Jsem pod pantoflem a je mi tam strašně dobře,“ řekl doslova. Tohle muselo všem fanynkám sympatického moderátora vyrazit dech. Ovšem když si najdou některý ze starších rozhovorů, které poskytl při příležitosti svých sedmdesátin, ledacos je hned jasnější.

S manželkou jsou už víc než čtyřicet let. A i když se z jejich svazku nikdy neprovalil žádný skandál, každý si asi umí představit, že po tak dlouhé době se málokterá dvojice miluje tak bezvýhradně jako na začátku.

Brali se kvůli penězům

Další indicií, která může poodhalit pozadí překvapivého vztahu je informace, že se s manželkou brali kvůli penězům. Tenhle tvrdě znějící výrok moderátor sice vzápětí vysvětlil – potřebovali si vzít novomanželskou půjčku, kterou logicky svobodný člověk získat získat nemohl – ale nepříznivý dojem už to napravit nemohlo.

Jan Rosák se stále těší značné popularitě, ale možná by si měl začít dávat trochu větší pozor, co o sobě veřejně prozrazuje. Tak zkušený profesionál jako on by měl vědět, že podobná odhalení z jeho soukromí mu těžko mohou prospět.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...