Jan Rosák: Modlila se za něj!

My takhle rádi vyrážíme do přírody

Mezi manželi panuje naprostá harmonie

Málokdo se může v showbyznysu pochlubit tak pevným manželstvím, jako má JAN ROSÁK (70) se svou ženou JIŘINOU (60). V spokojeném svazku už žijí úctyhodných 40 let a i po tak dlouhé době spolu vrkají jako zamilované hrdličky. „Pořád nás to spolu baví a pořád se na sebe těšíme,“ nechal se nedávno slyšet moderátor a jeho žena ho doplnila, že se brali po tříměsíční známosti a že to byla láska veliká.

„Modlila jsem se, abych dostala hodného manžela, tak mám Honzu.

On se vůbec nemodlil, tak má mě,“ zavtipkovala paní Rosáková.

Popíjejí v lese

Také vás může zajímat ...

Pokud je to jen možné, veškerý volný čas tráví manželé spolu. Rádi také podnikají pravidelné víkendové pikniky, které nazývají řízkovými výlety. „My takhle rádi vyrážíme do přírody. Otevřeme si lahvičku vína, popíjíme, jíme a zdravíme kolemjdoucí a zveme je, aby si dali s námi,“ popisuje představitel otce Fury z Pevnosti Boyard a dodává, že je od pikniků neodradí ani chladnější počasí.

„Kolem listopadu taky chodíme, a to tomu říkáme VŘSR, což znamená: všechny řízky sežrali Rosákovi,“ líčí pobaveně moderátor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...