Jan Rosák: Nemá čisté svědomí?

Byl snad v mládí velký záletník?

Často se prý k němu hlásí cizí děti.

Moderátor JAN ROSÁK (69) je dvojnásobným tatínkem již dospělých dcer a téměř 40 let je věrný svojí manželce JIŘINĚ, mnohdy se zalekne toho, že mu někde po světě běhají další nepřiznaná dítka. Zřejmě byl moderátor v mládí pěkné kvítko, když ho sužují takové obavy.

Nebo je to jinak?„Stane se mi, že za mnou v hospodě nebo na ulici přijde nějaký už mírně proplešatělý čtyřicátník a osloví mě: Nazdar Honzo, já jsem tvoje dítě!“ přiznává bez okolků Rosák s tím, že se zprvu vždy velmi zalekne, pak si ale uvědomí, že ten dotyčný má na mysli tábor.

Když totiž před lety začínal dělat dětské vysílání s Českým rozhlasem, jezdil coby vedoucí na tábory s rozhlasovými dětmi. „Vzali jsme osmdesátku dětí a partu kamarádů, vymysleli nějakou hru a vyrazili na Šumavu. Ty děti na to dodneška vzpomínají,“ rozpovídal se Jan Rosák s tím, že i on navzdory svému věku se pořád cítí ještě jako takové hravé dítě.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...