Jan Šťastný: Necítí se starý

Po padesátce život nekončí, možná teprve začíná! Herec JAN ŠŤASTNÝ (52) by o tom mohl vyprávět. Vždyť nedávno prozradil, že se cítí sotva na třicet! Dokonce i výrazně omezil kouření, což je jeho možná jediný zlozvyk, a snaží se dodržovat zdravou životosprávu. Teď už si prý dopřává jen elektronickou cigaretu, a to jen výjimečně ke kávě. „Nedávno jsme byli na horách.

Týden jsme lyžovali a byl jsem naprosto v pohodě. Jezdím na kolobrndě, tramvaj doběhnu, nic mě nebolí. Nejsem čekatel na důchod,“ směje se Šťastný. Dokonce si se svým synem ONDŘEJEM (6) rád zahraje i fotbal. Jeho manželka, rovněž herečka, BARBORA PETROVÁ (32) je šťastná žena.

Ač je od sebe s manželem dělí dvacet let, málokdo by to na nich poznal.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...