Jan Vlasák: Lituje toho, že se nerozvedl?

Zkušeností se ženami během svého života JAN VLASÁK (75) příliš nepobral. Maminka mu totiž odmalička vštěpovala, že jakmile dá nějaké slečně pusu, musí si ji stůj co stůj vzít! A tak si herec vzal hned svou první lásku.To ale není vždycky úplně dobře.

Než se člověk zaváže ke sdílení domácnosti s jedním člověkem, měl by ze všeho nejdříve nabýt nějaké zkušenosti a dobře si promyslet, s kým sváže svůj život. To ale Vlasák neudělal a dnes možná nese následky. On sám přitom stále tvrdí, že ani víc než padesát let po boku stejné ženy ho dosud neomrzelo a zřejmě ani neomrzí.

Také vás může zajímat ...

„Jsem vděčný osudu, že jsme se nerozešli, i když jsme také měli několik krizí,“ tvrdí a vzápětí přiznává, že ani jemu se životní strasti nevyhnuly.

Manželka je silně věřící

Herec prozradil, že nebýt dětí, už by dávno byli od sebe! „Nejvíc nás držely děti. Při všech průšvizích, které jsem nadělal, přes děti ‚nejel vlak‘. Kvůli nim se prostě nešlo rozvést. Děti by to nepřekously. “ Jenže je moudré zůstávat v nefungujícím vztahu jenom kvůli dětem? To rozhodně není správné řešení. I když by se ale herec rád rozvedl, ještě jedna skutečnost mu to nedovolila.

„Moje žena je silně věřící, možná to souvisí s tím. Pro nás oba byla rodina vždycky základ,“ prozradil další důvod, který ho od rozvodu zrazoval.

Jenže dnes už jsou děti odrostlé a jemu nezbývá než přemýšlet nad tím, jaký by asi byl jeho život, kdyby se přece jenom rozvedl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...