Jana Adamcová: Hrůza z finančních problémů

Ješitnost je známá mužská vlastnost, režisér Jiří Adamec (70) nebude výjimkou, opatrně to potvrzuje i jeho manželka, moderátorka Jana Adamcová. Připustila i další věc, kterou mají mnozí režiséři společnou: že totiž vehementně režírují nejen herce před kamerou, ale i nebohé členy své vlastní rodiny.

Nyní tone dominantní režisér ve finančních problémech, čímž manželce opět neudělal radost. Ostatně on to ani nepopírá, veřejně přiznal, že mu práce na snímku Léto s gentlemanem přidělala spoustu starostí.

Také vás může zajímat ...

Byl to totiž jeho první hraný film v životě a scénář k němu psal Jaromír Hanzlík (71), i pro něj to byla scenáristická premiéra. Z toho jasně vyplývá, že oba tvůrci hodně riskovali, tím víc, že do filmu vložili vlastní finance.

Nepředpokládali totiž, že bude takový problém sehnat potřebné finanční prostředky. Adamec přímo na premiéře přiznal, že začali, aniž by měli všechny potřebné peníze pohromadě. Museli si půjčit. „Ta částka jde do milionů,“ svěřil se s tím, že jeho žena o všem ví a souhlasila.

Šeptá se však, že nadšená příliš nebyla. A kdo by se divil? Na premiéru ovšem manžela pyšně doprovázela. Nejvíc si přeje, aby měl film úspěch jako hrom. Recenze tomu bohužel příliš nenasvědčují. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...