Jana Adamcová : Proč se nemůže vrátit do televize?

Rodině obětovala všechno

Chce znovu začít pracovat. Teď na to ale nemá čas.

Bývalá hvězda Novy už dlouho není vidět ani slyšet. I když by možná JANA ADAMCOVÁ (45) ráda znovu něco dělala, teď je mámou na plný úvazek. „Momentálně jsem tak v autě za volantem, když děti rozvážím na kroužky,“ říká. Ale dodává, že plány do budoucna už má. „Mám spoustu energie a plánů. Uvidíme, co se podaří uskutečnit.“

Odstěhuje se do Ameriky?

Ale není tajemstvím, že každé léto na dva měsíce odlétá do Ame riky, kde to její syn DANIEL (11) zbožňuje. A tak není vyloučeno, že se tam jednoho dne odstěhují. „Zatím to, co mě tady nejvíce drží, jsou kamarádky.“ tvrdí.

Rodina a luxus

Také vás může zajímat ...

Jenže si asi dobře uvědomuje, že v Americe má šanci na to, že sežene místo, asi minimální. Zatímco tady má nejspíš dveře, například do Novy, stále otevřené. Ale určitě by po ní skočily i jiné televize. Jenže má smůlu. Vybrala si život v luxu su a starání se o syna, dceru JASMÍNKU (8) a svého manžela JIŘÍHO ADAMCE (69).

A to s běžnou prací dohrom a d y skloubit nejde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...