Jana Boušková a Václav Vydra: Trhliny ve vztahu!

Šokující pravda o manželství herečky Jany Bouškové (65) a herce Václava Vydry (63)! Dělí je nepřekonatelné rozdíly, navzájem se nechápou. Byli vlastně spolu vůbec někdy ve skutečnosti šťastní? Dosud bylo manželství herečky Jany Bouškové a herce Václava Vydry považováno za jedno z nejdokonalejších v českém showbyznysu.

Jejich láska se zdála být osudová. Už kdysi Vydra věděl, že Boušková je pro něho ta pravá a neváhal si na ni počkat a všemožně o ni bojovat. V roce 2006 po 23 letech společného života pak svůj vztah stvrdili před oltářem.

Také vás může zajímat ...

Teď ale vyplouvá na povrch, že ani mezi nimi to není tak idylické, jak to vypadá. Když se Boušková rozpovídala, jak to mezi nimi funguje, chválu moc nepěla. Podle slov Bouškové má jejich soužití k dokonalé souhře daleko.

Ač se říkalo, že jsou jeden pro druhého stvořeni, teď se ukazuje, že si nerozumí, jakoby byli každý z jiné planety. Jestli jste si mysleli, že tihle dva spolu svorně proklábosí celé hodiny a společná témata neberou konce, protože jsou jejich duše zázračně propojeny, mýlili jste se.

Herečka je prý přímo zoufalá z toho, že s ní Václav vůbec nemluví, a to ani když se ho ona na něco zeptá. Situace je přímo kritická! „Sám od sebe mi nic neřekne. Musím to z něj opravu trošku vydolovat.

Až když dávám třetí, čtvrtou, pátou otázku, tak se rozpovídá a pak teprve z něj něco dostanu,“ postěžovala si herečka. Je jasné, že je pro ni něco takového nepochopitelné, protože ona sama je pravý opak a povídala by si a probírala život neustále.

„Ze mě to lítá. Já řeknu, co se mi nelíbilo, co bych udělala jinak a co je skvělý…Já třeba vím, jestli jsou koně vystrouhaný, ale nevím, co se děje ve vinohradském divadle,“ vysvětluje. Jsou jistě i kladné stránky, které herečka na svém muži oceňuje, o mnohém svědčí, například když jí kdysi pomohl v těžké životní situaci.

Snesl by jí modré z nebe. To nic ale nemění na tom, že jejich domácnost nejspíš bude pro Bouškovou ničivě tichá a ubíjející. Že by ale kvůli tomu kumštýřka dávala žádost o rozvod, to s největší praděpodobností nehrozí.

Když dávala Vydrovi manželský slib věrnosti, jistě už věděla, do čeho jde. Je však na bíledni, že sen o dokonalosti tohoto hvězdného páru se rozplynul… .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama