Jana Boušková měla vážný úraz!

Musí rušit práci

Lyžování bylo letos pro Janu Bouškovou opravdu zrádné.

Herečka JANA BOUŠKOVÁ (62) zkomplikovala svému zaměstnavateli situaci. „Zlomila si na lyžích holenní kost přímo nad přezkáčovou botou,“ prozradil zdroj z Národního divadla, kde herečka hraje. Boušková tak musela až do března zrušit všechna představení.

„Herci jsou lidé jako všichni ostatní, a proto se ani jim nevyhýbají onemocnění a úrazy,“ komentoval situaci mluvčí zlaté kapličky VÁCLAV HANZLÍČEK a dodal, že Boušková není jediným hercem, který se momentálně potýká se zdravotními problémy. Nemocní jsou i další dva herci. KAREL DOBRÝ (47) se zranil při pádu z koně a MAGDA BOROVÁ (35) zápasí s těžkou virózou. „Někdy se to problematicky sejde.

Snažíme se, abychom v případě indispozice zajistili pro naše diváky adekvátní programovou změnu, nebo samozřejmě s omluvou vracíme vstupné,“ dodal mluvčí.

Také vás může zajímat ...

I herci jsou prostě jen lidé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...