Jana Brejchová: Smíří se konečně se sestrou?

Sestry Brejchovy spolu nemluví. Hana Brejchová (73), kterou proslavily Lásky jedné plavovlásky, se snad opět pokusí o smír.

„Janinko, drž se, myslím na tebe,“ vzkazuje Hana Janě – krásné Elišce z Noci na Karlštejně. Hanu trápí žlučové cesty, a tak má plán: „Pokud na mě zase přijdou bolesti, budu muset do Motola, kde mi brali žlučník.

Také vás může zajímat ...

No a v Motole leží Jana, takže bych se určitě zkusila za ní podívat.“ Jana Brejchová pobývá v nemocnicích sedmým rokem, teď zrovna je v léčebně dlouhodobě nemocných v Motole.

Dobře že Hana nerezignovala a znovu zkusí s Janou promluvit. Sestry milovaly režiséra Miloše Formana (†86), Jana se za něj i vdala. Forman je opustil obě. Hádat se kvůli tomu po víc než padesáti letech je zbytečné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama