Jana Doleželová: Porodila dceru, ale co svatba?

Dočká se modelka teď i veselky, nebo není v plánu?

Krásná modelka a Miss z roku 2004 Jana Doleželová (36) se konečně dočkala prvního dítěte. Její dcera si pospíšila na svět a narodila se o pět dní dříve.

Bývalá lékárnice Jana Doleželová (36) a podnikatel David Trunda (40) se stali rodiči. Svou novorozenou dceru pojmenovali Veronika. „Obě jsme zdravé a malá je krásná,“ svěřila se Jana. Navíc prozradila, že i její porod probíhal v klidu, takže na něj nebude mít žádné špatné vzpomínky.

Novopečení rodiče s dcerou Verunkou.
Novopečení rodiče s dcerou Verunkou.

K dokonalému štěstí jí už chybí pouze žádost o ruku a svatba, která by z nich udělala rodinu se vším všudy. Partneři už jsou spolu tři roky a možná už by bylo na čase posunout vztah dál, zvlášť když už se dočkali prvního dítěte.

Také vás může zajímat ...
Dočká se brzy i snubního prstýnku?
Dočká se brzy i snubního prstýnku?

Ke štěstí jim však prozatím stačí nový dům, lépe řečeno luxusní sídlo, kde si budou s malou užívat klid a pohodu. Potom jistě přijde na řadu hubnutí nadbytečných poporodních kil. Jak to ve vztahu bude probíhat dál je velká neznámá, první krok k založení velké rodiny už ale mají ale za sebou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...