Jana Hlaváčová: Zcela propadlá smutku

Hvězdu filmu Kam čert nemůže pronásledují ponuré myšlenky. „Mně je osmdesát dva a nemůžu už nic, zdraví neslouží a jsem k ničemu. Vždyť já už jenom spím. Jsem smířená s tím, že to může přijít zítra, každou chvíli,“ prohlásila rezignovaně.

„Pohybuju se jen s chodítkem, a to velmi těžce,“ naznačila, že chůze je pro ni složitá věc. Očkování proti koronaviru, na které má nárok, bez rozmýšlení odmítla. Domnívá se, že je v jejím případě zbytečné.

Také vás může zajímat ...
Všichni si jí pamatujeme z ikonického filmu Kam čert nemůže.

Nevychází z domu a pobývá ve společnosti rodinných příslušníků a pečovatelky, ti všichni se pravidelně testují. Nad vodou ji drží vzpomínky na staré časy a zejména na režiséra Františka Filipa (†90), s nímž spolupracovala.

Je ráda, že se ve zdraví dožil požehnaného věku, ještě v devadesáti letech jezdil autem, o tom může Jana Hlaváčová jen snít. Dívá se na televizi, luští křížovky a sem tam si popovídá s dcerou Barborou Munzarovou (49) či s vnučkou Annou Dvořákovou (19).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama