Jana Krausová: Pod vlivem bývalé tchyně

S moderátorem Janem Krausem (63) se půvabná Jana Krausová (63) rozešla už dávno. Neměla jinou možnost, Kraus se totiž zamiloval do současné partnerky Ivany Chýlkové (53) a nebyla s ním rozumná řeč.

Dosavadní přítelkyně musela ustoupit, ale byl to pro ni šok tím spíš, že s Krausem vychovávala dva syny. Dodnes má k expartnerovi a jeho rodině zvláštní, silný vztah. Nemůže zapomenout na Krausovu maminku Boženu (†93), téměř denně si ji připomíná.

Také vás může zajímat ...

Byla to moudrá žena, která Janě díky svým užitečným zásadám pomáhala překonávat každodenní problémy. Říkala například, že ze spousty úkolů, které během dne chcete splnit, je potřeba si vybrat jeden a ten udělat pořádně.

A tak se nyní herečka jen směje těm, kdo si píší na každý den dlouhé seznamy úkolů a pak se večer hroutí, když zjistí, co všechno nesplnili. Božena Krausová měla těžký život, přesto dokázala vychovat pět dětí.

Není divu, že na ni Jana s láskou vzpomíná. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...