Jana Krausová: Pro lásku obětuje vše

Těžko tomu uvěřit. Donedávna vše nasvědčovalo tomu, že pohár trpělivosti herečky Jany Krausové (62) přetekl. A že řekla partnerovi Karlu Rodenovi (54) definitivní sbohem.

Aby také ne, když si Roden s náhradní matkou, kterou Krausová velkomyslně tolerovala, aby se i on mohl stát otcem, pořídil druhé miminko: Ale to už nikoli na klinice, nýbrž přirozenou cestou. Krausová řekla Dost! Odstěhovala se ze zámku Skrýšov, kde už sotva mohla dále pobývat po boku milence, jeho nové družky a jejich dvou maličkých dětí.

Dlouho vzdorovat nevydržela. Je zpátky. Nedávno byla viděna, jak v areálu zámečku pobíhá v domácím oblečení. Krausová od Rodena natrvalo odejít nedokázala. Odhodlala se dál po jeho boku pobývat a přivírat oči nad skutečností, že tu spolu s ní žije i zubařka Laura Čekanová (42) a dvě děti.

Také vás může zajímat ...

Herečka si neumí představit, že by o Rodena po dvaceti letech přišla. Stará láska nerezaví. U Krausové se to potvrdilo..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...