Jana Krausová: Zůstane úplně sama?

Končí s herectvím?

Sympatická herečka JANA KRAUSOVÁ (63) nedávno prozradila, že čím je starší, tím více upřednostňuje samotu. Jak se její změna ale dá skloubit s jejím povoláním? Skončí kvůli tomu s herectvím?

Společnost už jí nechybí

„Ne každý herec je extrovert. Jsou i herci introverti, co se otevřou až na jevišti a odtamtud pak pustí do lidí tu svou vnitřní energii,“ vysvětluje. A tak se její fanoušci rozhodně bát nemusejí, že už by ji na jevišti neviděli. Ale ve větší společnosti ji už zřejmě zastihneme jen málokdy.

„Časy, kdy jsem toužila po výtvarné samotě a zároveň mi chyběla lidská společnost, jsou už pryč,“ shrnula. Když už se prý chce pobavit, tak se svými přáteli či rodinou.

Také vás může zajímat ...

To je ale velká škoda, protože mezi lidmi by si konečně mohla najít novou lásku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...