Jana Paulová: Proč už se vůbec nesměje?

Potkává čím dál tím mín lidí co jí umí rozesmát

Všichni ji mají zakódovanou jako komediální herečku a i v soukromí je JANA PAULOVÁ (62) veselá kopa. V poslední době však představitelce Simony Lewandowské z Ordinace zmizel úsměv z tváře. Důvod? Prý je to dané nekvalitními lidmi, kterými je Paulová obklopena.

„Poslední dobou potkávám čím dál tím méně lidí, kteří mě umějí rozesmát,“ nechala se slyšet herečka s tím, že se naštěstí přece jen najde pár lidí, kteří to dokážou. Jeden z nich je například její manžel, hudebník MILAN SVOBODA (65). „Umí být neuvěřitelně vtipný.

Dokáže mě rozesmát tak, že se směju ještě půl dne,“ netají se Paulová, která je jistě moc ráda, že i po tolika letech manželství právě její muž patří mezi tu hrstku vyvolených.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...