Jana Paulová: Utíká od svého muže

Jsou svoji už více než čtyřicet let, ale nikdy na veřejnost nevypustili žádnou svoji hádku. Herečka Jana Paulová (64) nedávno ale promluvila o tom, že i ona měla se svým manželem Milanem Svobodou (67) dost starostí a problémů.

Nikdy je ale prý nechtěli prezentovat na veřejnosti, protože podle nich to je čistě mezi nimi a jejich hádky by měli řešit primárně oni, a ne nikdo jiný. Spoustu let jim tento systém skvěle fungoval a byli vždy bráni za idylický pár.V čem spočívaly jejich věčné neshody a jak to mají teď?

Také vás může zajímat ...

Došla jí trpělivost

Před časem se herečka vydala do Himálaje a tam lezla po vysokých horách. Všem říkala, že to bere jako dovolenou, ale ve skutečnosti se prý jela odreagovat od manželských krizí. Už prý potřebovala odejít z toho toxického prostředí a výlet jí k tomu prý pomohl. Vyčistila si hlavu od všech starostí a domů se vrátila jako znovuzrozená.

Na druhou stranu od problému tak trochu utekla, a tím pádem se nevyřešil.

Cítí se osamocená

Na jejím muži jí prý nejvíc vadí to, že ji skoro vůbec neposlouchá, a navíc se ani moc neptá. Podle ní prý po tolika letech už komunikace vázne a jí to mrzí. Když Milanovi prý něco vypráví, stěží jí na to dokáže něco říct.

A když pro změnu Paulová nemluví, nemluví nikdo, což jí taky není příjemné. Na druhou stranu jde ale o věc, na které jde pracovat a není potřeba před tím utíkat. Bylo by lepší si o tom, co jí vadí, promluvit.

Radily jí to údajně i kamarádky, ale herečka se necítila na to, aby to s manželem řešila, když by jí ani neposlouchal. V současnosti ale nemá příliš na výběr, a buď to s ním probere, nebo se zase rozhodne utéct pryč.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...