Jana Plodková: Přijde o 200 000 korun

Nahradí jí ztráty?

Jana Plodková má ruku v sádře.

Jeden nevinný pád a je po kšeftu! JANA PLODKOVÁ (35) musela kvůli zlomené ruce zrušit nasmlouvanou práci. „Měli jsme tancovat v Kladně, kvůli tomu zranění jsme to museli zrušit,“ řekla herečka, která si i přes zlomeninu v zápěstí vytancovala ve finále soutěže StarDance bronz. Nejedná se ovšem o zrušení jednoho jediného vystoupení.

Během prosince a ledna jich měla se svým tanečním partnerem MICHALEM PADEVĚTEM (35) naplánovaných hned osm. Podle našich informací si může Jana za jedno komerční vystoupení přijít až na 25 000 korun. Pokud tedy zruší všech osm vystoupení, připraví se o 200 000 Kč. Kdo jí ušlý zisk zaplatí?

Česká televize, kde k pracovnímu úrazu došlo, Janě prozatím nabídla jen kompenzaci ze svého pojištění pracovních úrazů. Částka je ale zanedbatelná.

Také vás může zajímat ...

Činí jen 9600 korun.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...