Jana Plodková: StarDance jí dala zabrat!

Za co je ale soutěži vděčná?

Mnohé se snaží zhubnout, ji těší, že přibrala.

Kdekdo by si mohl myslet, že křehká herečka JANA PLODKOVÁ (35) bude na taneční soutěž StarDance vzpomínat s nelibostí. Přece jen to pro ni musela být obrovská dřina. A také že byla, tím se Jana nijak netají. „Moje tělo nedostalo nikdy takový záhul,“ přiznala se Plodková, která si dokonce při jednom z posledních tréninků zlomila ruku. Přesto mluví o StarDance jako o svém splněném snu.

Pohledná blondýnka se může kromě krásy a talentu pyšnit ještě něčím. Má totiž obrov- ské štěstí, může jíst, co chce, a nepřibere ani deko navíc. Celý život prý dopřává svým chutím. Až díky taneční soutěži se jí ale podařilo přimět ručičku na váze, aby se pohnula dopředu. „Přibrala jsem tři kila.

Přisuzuju to hlavně svalstvu, které mi narostlo.“

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...