Jana Plodková za peníze netancuje

Nechce si z toho dělat byznys

Jana Plodková.

Jedna z účastnic poslední řady taneční soutěže StarDance JANA PLODKOVÁ (35), která skončila na bronzové pozici, odmítá těžit ze svého působení v této soutěži.

Zatímco mnoho jejích kolegů, kteří měli také tu čest si ve StarDance zatančit a po skončení obráželi za tučné honoráře jednu akci za druhou, ona si tímto způsobem přivydělávat nehodlá. Jak totiž držitelka Českého lva přiznala, se zhasnutím světel ramp pro ni tanec ztratil smysl. „StarDance má to kouzlo v tom, jak je to uzavřený celek.

Když to skončí, tak atmosféra odejde,“ tvrdí Jana, která tak od doby ukončení soutěže vzala pouze jednu nabídku na taneční vystoupení. Peníze, které za to získala, si však neužila. „Rovnou jsem je poslala na charitu.

Také vás může zajímat ...

Nechci, aby byl pro mě tanec čistý byznys,“ má jasno Jana.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...