Jana Preissová a Viktor Preiss: Mají starosti se synem

Už zase mají starosti se synem! Viktor Preiss (72) se svou manželkou Janou Preissovou (71) poslední měsíce trpí. Jejich syn Martin Preiss (46) má prý opět problémy. Jak je známo, před lety se utápěl v depresích.Nezavadil také o práci, a to ho dohnalo až k pokusu o sebevraždu, což sám nakonec přiznal. Bude se historie opakovat?

Minulost se vrací?

Také vás může zajímat ...

Ještě před rokem se zdálo, že jejich syn, který jim v posledních letech nenadělal příliš radosti, je zase v pořádku a na vrcholu svých sil.Sice pracovních nabídek příliš nedostal, ale ty, co přijal, ho dokázaly odrazit ode dna. Jak se ale zdá, ne nadlouho.

Jana Preissová údajně v minulých týdnech jedné ze svých přítelkyň vyprávěla, že její syn pravidelně vyhledává odbornou pomoc, protože je závislý.

Na čem, to sice z rozhovoru nevyplynulo, avšak zřejmě půjde o něco vážného. Na jejím oblečení i očích bylo znát, že trpí. Nebylo jí do smíchu a také prý prozradila, že má o Martina velký strach. Jeho přátelům bylo divné, že nehraje v žádném seriálu ani filmu, ale přisuzovali to zkrátka jen om tomu, že mu žádnou roli nikdo nenabídl.Což je částečně pravda.

Minulý rok se prý o práci ucházel hned několikrát a nikde neuspěl.

Podle všeho má být právě toto důvod k tomu, proč prý zase začínají jeho deprese nanovo.

Už si neví rady

Letos v únoru oslavili Viktor Preiss a jeho manželka Jana zlatou svatbu, ale podle jejich rodinných známých se žádné oslavy nekonaly.Místo nich totiž prý byli na návštěvě u syna, který v posledních měsících skoro nevychází z bytu. Ani jeho manželka Martina Preissová (43) si s ním neví rady a vypadá to, že se Preiss bude muset jít zase léčit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama