Jana Preissová: Stěžuje si na rodinu

Představovala si to jinak. Jana Preissová, kterou si pamatujeme z filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku, slavila svátky jen s manželem Viktorem Preissem (72).

Ne že by to tak chtěla, je, jak sama říká, pečující babička, která by nejraději kolem dětí a vnuků pobíhala jako kvočna, jenomže tyhle představy se s realitou míjejí. Přecitlivělá umělkyně se těžko smiřuje se změnami, které přináší moderní doba.

Také vás může zajímat ...

Vánoce se už několikátým rokem snaží téměř ignorovat. “Vědomě jsme se osvobodili od toho šílenství,” říká. “Na jednu stranu je mi to líto, ale na druhou stranu ne, protože dnešní Vánoce jsou na můj vkus příliš komerční.

Hrozně těžce prožívám rozbalování dárků s klukama, je to takový masakr! Všude papíry, vidím, jak děti rozbalí dárek, a hned se hrnou na nový, ani si ho pořádně neprohlédnou, nepotěší se s ním, protože jich mají moc,” posteskla si Jana s tím, že jako malá dostávala knížky.

A nikdo nebyl ve stresu. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...