Jana Stryková: Příliš hlučná domácnost. Nervy v háji

Obětí koronavirové pandemie se v jistém smyslu cítí být i Jana Stryková. Děkuje bohu za práci ve Slunečné, protože divadla, v nichž obvykle hraje, jsou beznadějně zavřená.

„Je to těžká doba pro nás pro všechny,“ podotýká. „Na dně nejsem a druhou práci si nehledám, ale musela jsem se hodně uskrovnit,“ uklidňuje fanoušky. Přesto je zřejmé, že je vyvedená z míry. Její Jáchym (6) letos nastoupil do první třídy.

Také vás může zajímat ...

Chlapeček si pro začátek školní docházky bohužel vybral tu nejhorší dobu, kvůli covidu-19 se školy záhy uzavřely. Jáchyma tudíž vyučovala doma maminka. „Domácí výuka je pro nás velká Itálie, protože se neustále dohadujeme, jak má správně držet tužku, natož aby psal,“ posteskla si brunetka.

Smekám před všemi učiteli. Nemohla bych tuto profesi vykonávat. Jsem velice špatná učitelka,“ připustila sebekriticky. V domácnosti, kterou sdílí s Matějem Matuškou (41), vnukem zesnulého zpěváka, je zřejmě celkem rušno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama