Jana Šulcová: Nikdo se o ni nechce postarat!

Svěřili ji do péče jeptišek! JANA ŠULCOVÁ (71) se totiž odstěhovala k sestrám boromejkám! Jenže právě ty nemají příliš dobrou pověst. Říká se, že kdo se nechá svěřit do rukou těchto jeptišek, jeho život se blíží ke konci! Je to snad se Šulcovou až tak vážné, že spoléhá už jen na zázrak, který by se mohl díky jeptiškám stát?

Co se s ní děje?

Také vás může zajímat ...

Jak prozradila její dcera ROZÁLIE VÍZNEROVÁ (42), maminka údajně vyžaduje téměř celodenní péči. Minulý rok totiž upadla na náledí a narazila si páteř. Od té doby se velmi špatně pohybuje. A tak musí den co den rehabilitovat. Jenže dcera ani nikdo jiný z příbuzných nebo přátel nemá čas se o ni tak často starat, protože naplno propukla divadelní sezona.

A tak Rozálii napadlo svěřit matku právě boromejkám. Bývalí kolegové Šulcové i někteří její přátelé v tom ale tuší ještě něco víc. Co se skutečně s herečkou děje?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...