Jana Švandová: Hloupě na ni pokřikují

Půvabná herečka Jana Švandová (69) to samozřejmě těžce nese, je z toho v rozpacích. Blondýnka si už dávno musela zvyknout na to, že ji lidé na ulici poznávají.

Herci dobře vědí, že je to daň za popularitu. Někdy bývá příjemná, lidé prosí o podpis, usmívají se, chválí. Jindy to zdaleka tak milé není. Švandová zažila i horké chvilky. Občas na ni kolemjdoucí všelijak pokřikují, dokonce i sprostě.

Herečka si nasadí černé brýle a dělá, že neslyší. Když však jede metrem, nemůže před hloupými komentáři utéct. Zejména na jedno určité setkání právě v podzemní dráze má nehezké vzpomínky. Tehdy ji úplně cizí paní bezdůvodně slovně napadla.

Začala na známou herečku volat, že na tom asi bude hodně špatně, když musí jezdit metrem. Vykřikovala věty typu: A já myslela, že jsou herci v balíku, a najednou vidím Švandovou v metru! To bylo pro herečku velice nepříjemné.

Také vás může zajímat ...

Metrem jezdí do divadla, právě metro je totiž jediný dopravní prostředek, který jí umožní být tam včas. Divadlo je ještě ke všemu v centru Prahy, a tak se tam i špatně parkuje. To ovšem herečka rozčilené paní nevysvětlovala.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...