Jana Švandová: Neutajila operaci

Stydí se za umělý kloub?

Jana Švandová.

Když jste slavní, jen těžko něco utajíte před světem. Pokud jste navíc taková šťabajzna jako JANA ŠVANDOVÁ (69), platí to dvojnásob. Pacientům rehabilitační nemocnice v Berouně nemohlo uniknout, když se mezi nimi objevila herečka se zavázanýma nohama a pomáhala si berlemi.

Vzhledem k tomu, že jde o nemocnici, kde se léčí především lidé po mozkové mrtvici nebo endoprotéze, nebylo pochyb o tom, ze kterého zákroku se zotavuje. Herečka, která operaci kyčelního kloubu poprvé absolvovala už před 20 lety po vážné autonehodě, podle jistých zdrojů z nemocnice působí jako bezproblémová pacientka.

„Paní Švandová je moc milá, nic ze sebe nedělá a normálně chodí s námi ostatními na obědy a večeře do jídelny,“ prozradil jeden z pacientů berounské nemocnice.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...