Jana Švandová: Nevěra se má zatloukat!

Člověk nemá ztrácet svůj drahocenný čas

Sexy herečka tvrdí, že nevěra je jen důkaz toho, že je ve vztahu problém

Sympatická herečka JANA ŠVANDOVÁ (70) si užívá života, jak jen se dá. Rozmazluje svá vnoučata, schází se se svými přáteli. Ráda se zamilovává a žije s mužem, který je jí oddaný a ona samozřejmě jemu. A když to tak není? Pak vezme život do svých rukou a začne jednat.

Nebude ztrácet čas s někým, koho už nemiluje

Nedávno se jí při jednom z rozhovorů zeptali, jak je na tom s nevěrou. Měla na to jednoduchou a přímou odpověď. „Když jsem byla nevěrná, tak jsem se rozvedla a vzala si toho, s kým jsem v tu chvíli chodila. Takto já jsem to měla,“ neváhala prozradit. Místo toho, aby svůj neoficiální vztah tajila a snažila se zachránit manželství, hned šla s pravdou ven.

Prý člověk nemá ztrácet svůj drahocenný čas s někým, koho už nemiluje.

Také vás může zajímat ...

A má pravdu.

Kdy je tedy podle Švandové lepší nevěru tajit a kdy je naopak lepší nic netutlat a raději jít s pravdou ven?

Kdyby se chtěla rozvést, nevěru prozradí „Zastávám takový názor, že pokud s tím současným partnerem chci žít, tak musím zatloukat, a pokud ne, tak to na sebe prásknu. Jiná možnost není,“ směje se Švandová, která si s ničím moc hlavu neláme. Nevěra je podle ní důkazem toho, že je ve vztahu problém. „Nikdy to není vina jen jednoho, vždy za to můžou oba dva.

Když se dva milují, tak si zkrátka nevěrní nejsou. Jak jednoduché.“ Kdyby jako Švandová smýšleli všichni muži a ženy, jistě by na světě bylo mnohem víc spokojenějších lidí. Jak se říká, život je příliš krátký na to, abychom se trápili a abychom ho prožívali s někým, kdo z nás vysává štěstí.

Herečka se ale zjevně se svým mužem už netrápí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...