Jančařík se vrací! Ale počasí už hlásit nebude

Opravdu těžký rok má za sebou někdejší moderátor Počasí Michal Jančařík (41). Polycystóza, zbytnění a prasknutí ledviny, dialýza, pak transplantace, prasknutí cévy u páteře, ochrnutí.

Nic ho nezlomilo, naopak dával najevo optimismus, že se zase díky rehabilitaci postaví na nohy a vrátí se na obrazovku. Zatímco to první bude zřejmě běh na delší trať, než Michal zamýšlel, na Nově už oznámili, že se vrací, byť to nebude do počasí, ale do jiného pořadu. Nebylo zatím uveřejněno, který, ale zjevně to bude pořad, kde bude moci sedět a vozík nebude rušit.

Možná se z něho pokusí udělat i hlasatele hlavních zpráv anebo ho posadí do Snídaně s Novou, o tom ještě možná ani není rozhodnuto.

Hlavní je, že Michalovi po transplantaci slouží zdraví a tvrdí, že ho v Rehabilitačním ústavu Kladruby dostali do formy.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...