Janda má trauma! Soused mu ožírá úrodu!

Jeden by si myslel, že rocker může mít problém tak leda s rozladěnou kytarou nebo s nezaplaceným honorářem. Chyba lávky! Kapelník Olympiku Petr Janda (75) v sobě před pár lety pocítil touhu okrášlit hroudu kolem domu zeleninou a ovocným stromovím.

Zasadil několik třešní poblíž plotu a po několika letech se mu dle jeho slov na jedné urodily 3 (slovy tři) třešně. Chodil je denně sledovat, jak se v klimaticky nepříznivém prostředí Skalicka statečným plodům daří, a když se konečně začaly červenat… „Vidím souseda, jak mi je žere.

A když jsem na něj vyjel, co to dělá, sdělil mi, že trio mých peckovic rostlo přes plot, takže prej patří jemu,“ zuří muzikant.

Také vás může zajímat ...

Není zatím jasné, zda to požene k nejvyššímu soudu nebo si pořídí zbrojní průkaz, ale říká jasně, že letos si tedy úrodu pohlídá!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...