Janda vs. Ráž: Konec přátelství kvůli alkoholu?

Lídr Olympicu odsuzuje jeho pijácký rituál!

Petra Jandu neuvěřitelně rozčílilo, když se mu Ráž svěřil, že se před koncerty opíjí!

O lídrovi kapely Olympic PETRU JANDOVI (74) je známo, že řekne, co si myslí. Poslední obětí jeho upřímnosti se stal JOŽO RÁŽ (61) a jeho záliba ve whisky.

Petr je muzikant tělem i duší a naprostý profesionál. Váží si přízně publika a snaží se na pódiu odvést vždy stoprocentní výkon tak, aby byli jeho fanoušci maximálně spokojení. I to je nepochybně důvod, proč se velmi drsně obul do Joža Ráže, hlavní hvězdy Elánu. K osudné rozepři mělo dojít na koncertu PETERA NAGYHO (57), kde měli Janda spolu s Rážem vystoupit coby hosté.

„Já jsem k němu jednou přišel do šatny a on mi řekl: Čau, brácha, napij se! Měl tam whisky,“ uvedl rozčílený Janda s tím, že pozvání na panáka odmítl. Podle rockera jde o jakýsi Rážův rituál, který dodržuje pravidelně. Před každým koncertem si prý musí dát něco k pití.

Jandovi je ale údajně už jen z té představy zle.

Také vás může zajímat ...

S alkoholem má zkušenosti

„Řekl mi: Já se vždy ožeru, abych měl lepší náladu,“ vyprávěl Janda, který je z podobného chování znechucený. Nijak se netají tím, že je to hanba, že si někdo zaplatil a musí se pak dívat na ožralého muzikanta. On sám by prý na něco takového neměl žaludek. Bál by se, že bude hrát nebo zpívat špatně. „Občas se to v branži prostě stane, že někdo trochu víc pije.

Ten člověk za prvé hraje nahlas, a za druhé se motá na jevišti. Já to poznám,“ je přesvědčený zpěvák, který si ale za tyto výroky znepřátelil spoustu svých kolegů.

Místo, aby se postavili na jeho stranu, odsoudili ho a označili, že je nekolegiální.

PŠrty spoleŤnosti RWE probžhla 10. 7. 2015 v karlovarskťm loveckťm zŠmeŤku Diana.
Jožo Ráž se odmítl k obvinění svého někdejšího kamaráda vyjadřovat.

Popíjí whisky už od rána

Co stojí za pravidelným pitím JOŽA RÁŽE (61)? Jsou to otřesné vzpomínky na těžkou autonehodu, nebo se pro něj panák stal prostě jeho „denním chlebem“?

Slovenského zpěváka Joža Ráže a jeho skupinu Elán asi nejvíce proslavila píseň Voda, čo ma drží nad vodou. Zářivou kariéru však v roce 1999 málem navždy ukončila děsivá dopravní nehoda. Osudná se Rážovi stala jeho vášnivá záliba v motorkách. Dva měsíce strávil zpěvák v kómatu a nebylo vůbec jisté, zda přežije. Od té doby se ale prý jeho záliba v alkoholu rapidně zvýšila.

V roce 2012, kdy se snažil zhubnout, přišel s šokujícím prohlášením. „Od doby, co jsem byl v kómatu, neumím srazit váhu na tu původní. Musel jsem hlavně omezit alkohol, což je dost mrzuté,“ netajil se nijak svým kladným vztahem k pití a dodal, že už zkrátka nevypije láhev whisky denně, ale jen dvě skleničky.

Je to ale pravda?

Obviněním se dobře bavil

Podle svědectví jeho blízkých zřejmě ne. Začátkem září se objevil Jožo Ráž na tiskové konferenci skupiny Elán a společnost mu dělala, jak jinak, než sklenička s whiskou. Než promluvil, musel se posilnit, a to bylo teprve ráno! Nicméně alkohol udělal zřejmě své. Zpěvák po oblíbeném moku pookřál a hned byl citelně veselejší. Že by měl ale nějaký problém, to na sobě nedává nijak znát.

Když ho jeho kolega a kamarád veřejně osočil, že vystupuje před diváky téměř pravidelně opilý, nijak se nebránil.

„K tomu se nebudu vyjadřovat,“ reagoval viditelně pobavený, bez jediné známky studu či zlosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...