Jandová bez práce! Kdo zaplatí složenky?

Po roce plného dřiny a pracovních nabídek se bude muset zpěvačka Marta Jandová (42) držet pěkně zkrátka. Účinkování v divácky populární soutěži Tvoje tvář, které jí vydělalo balík peněz, je to tam a Marta se tak místo vydělávání desetitisíců za večer rozhodla dát přednost roli domácí hospodyňky a mámy na plný úvazek.

To už si zkusila před pár lety v Německu, kde s manželem gynekologem Mirkem Vernerem (32) a malou dcerkou Maruškou (3) trávila všechen svůj volný čas. Jak se ale popere se stejnou situací ve své rodné zemi? A zvládne je manžel uživit z jednoho platu? „Letos bude jen pár koncertů, nemusím vydělávat statisíce, stačí, když poplatím složenky,“ vyjádřila se Marta.

„Brzy jsem přišla o rodinu, a tak si čím dál víc uvědomuji, že strávený čas s dcerou a manželem je pro mě víc než výdělky,“ dodala. Vrátí se ještě zpátky do práce nebo se spíš schyluje k dalšímu potomkovi?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...