Jane Fonda: Za svou krásu zaplatila

Ačkoli se herečka Jane Fonda (80) zařekla, že už do smrti nebude mít vážný vztah s žádným mužem, je až příliš posedlá tím, jak vypadá. Vzhled ji trápí především kvůli natáčení filmů, kde se stále setkává s milostnými scénami.

Také vás může zajímat ...

„Prostě chcete, aby to bylo krásné a ne, aby při líbání všude kolem visela kůže,“ vysvětlila. Za úspěchem krásy ale prý podle ní nestojí pouze dobré geny, ale také spousta peněz. Investuje do velmi luxusních krémů a také bolestivých botoxových injekcí.

Herečka byla třikrát vdaná a s muži měnila i vkus. Když žila s o dost mladším mužem, nosila velmi krátké sukně, za což byla kritizována.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...